• Egzamin na kartę rowerową

• W dniu 30 maja uczniowie z naszej szkoły przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Egzamin zdawali w miasteczku ruchu drogowego WORD-Modlin.
              Gratulujemy uczniom zdania egzaminu  i zdobycia pierwszego dokumentu uprawniającego do poruszania się po drogach publicznych.

• Klasy drugie w Dolinie Wkry

• 27 maja klasy 2 A i 2 B wybrały się na wycieczkę do Pomiechówka. Na początku dzieci obejrzały w tamtejszym kinie bajkę „Igrzyska zwierząt”. Następnie wyruszyliśmy na ścieżkę edukacyjną Doliną Wkry. Dzieci zaznajomiły się z naturalnym krajobrazem lasów pomiechowskich, dzięki gotowym planszom podziwiały bogactwo fauny i flory. Dużym zainteresowaniem cieszyła się łąka motyli, strumień wody z pompą i śrubą Archimedesa, wiklinowe modele zwierząt oraz plac zabaw z tyrolką.

• Dzień Mamy i Taty w kl. 0 A

• Dnia 26 maja  klasa 0 A obchodziła wyjątkowe święto - Dzień Mamy i Taty. Dzieciaczki przygotowały piękne przedstawienie - wiersze, piosenki i taniec dla swoich rodziców oraz wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty. To był piękny i wzruszajacy dzień.

Wszystkim Rodzicom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i życzyć szczęścia
              oraz pociechy ze swoich dzieci.

Wychowawczyni klasy 0 A - Natalia Pędzich

• Święto Szkoły

• W dniu 13 maja 2022 roku uroczyście obchodziliśmy Święto Szkoły. Cała społeczność szkolna wraz ze sztandarem, wzięła udział we Mszy Świętej w Kościele p.w. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim, której przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Kwiatkowski. Po Mszy Św. nastąpił przemarsz do szkoły, młodzież uczestniczyła w Uroczystej akademii ku czci Patrona Szkoły Św. Jana Pawła II.