• Zakończenie roku w 0A

• „To były piękne dni, po prostu piękne dni…” - Uroczyste Zakończenie Szkolnej Zerówki, klasa 0 A

Życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszej zerówki. A dziś już nadszedł czas pożegnania. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, a także mnóstwo wspaniałych chwil. Zerówka stała się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Naszym wychowankom życzymy tego, aby śmiało kroczyli przez życie oraz aby w dalszych latach edukacji wykazali się energią i zapałem do pracy oraz nauki.

Wychowawczynie klasy 0 A - Natalia Pędzich oraz Beata Sobieńka-Laska

• 0B w Warszawie

• 03.06.2022r. grupa 0b wzięła udział w wycieczce do kina Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki. Pierwszą atrakcją wycieczki była lekcja multimedialna „Skąd są dźwięki tej piosenki?” podczas, której dzieci poznały historię muzyki kinowej, pracę topera, a także instrumenty z różnych zakątków świata. Dzieci wzięły udział w quizach dotyczących muzyki filmowej (bajkowej), w czym świetnie sobie poradziły. Atrakcją, która bardzo spodobała się dzieciom było wspólne nagranie piosenki do utworu "Wyginam Śmiało Ciało " z bajki Madagaskar oraz odsłuchanie  i obejrzenie go na dużym ekranie.Kolejna częścią wycieczki było obejrzenie bajki „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

Tekst i zdjęcia: Żaneta Sokołowska i Magdalena Brzozowska

• UWAGA!!! Zwrot podręczników

• Zwrot podręczników całych kompletów oraz innych ksiązek wypożyczonych z biblioteki szkolnej:

13 czerwca klasy 7-8

14 czerwca klasy 5-6