• Dzień Poczty Polskiej

• Listonosze i Listonoszki swe święto obchodzili 18 października. W tym dniu nasze dzieci ze świetlicy szkolnej doceniając pracę listonoszy poszerzyły wiadomości na temat wykonywanego przez nich zawodu. „Świetliki” poprzez zgadywanki, wspólne zabawy i rebusy poznały historię powstania poczty i zawodu listonosza, a także jak poprawnie adresować listy, pocztówki i paczki.
              Ponadto dzieci same zaprojektowały i narysowały znaczki okolicznościowe bawiąc się przy tym wyśmienicie.

A. Wicek, A. Tkacz